Russian Ukraine


м.Київ, вул.Сосюри, 6 (Ленінградська площа)

sale@hagerland.com.ua

Тел./факс: +38 (044) 206-45-80 - багатоканальний
  +38 (044) 229-56-11
  +38 (067) 233-97-40
  +38 (099) 667-93-72

 

 

ПОШУК
Всього: 0 товарів на суму: 0 грн.

 

Каталог товарів

     

ТОВ «ТЕХЕЛЕКТРОТРЕЙД» є партнером одного з провідних виробників електротехнічного обладнання яке з успіхом зарекомендувало себе на європейському та Українському ринках - HAGER.

 

Розподільні щити HAGER.

Асортимент Hager охоплює малі розподільні щити, магістральні розподільні щити, розподільні шафи для монтажу на стіні (настінні розподільні шафи), шафи для лічильників електроенергії, а також кабель-канальні системи внутрішньої обробки. Ці шафи можна використовувати як вступні і як розподільні (малі розподільні щити та щити для обліку електроенергії в житлових і громадських будівлях; розподільчі шафи як головні розподільні системи в громадських будівлях і в промисловості).

Модульні пристрої захисту, комутації та управління HAGER.

Hager пропонує всі необхідні пристрої захисту, комутації та управління для установки в розподільні шафи: автоматичні вимикачі, пристрої захисного відключення, вимикачі захисту двигунів, розрядники перенапруги, контактори, регулятори світла, реле, імпульсні реле, таймери і т.п. Монтаж виконується на стандартній 35-мм профільної шині (DIN-рейці).

Інженерне обладнання будинків.

Обладнання передачі даних (шини), що поставляється Hager gpoup, для управління інженерними системами будівель включає в себе різні системи. Вони охоплюють область від індивідуального будівництва до складних промислових установок. Можливими функціями є управління, контроль безпеки або управління енергією.

Програми для монтажу прихованої проводки HAGER.

Серія розеток і вимикачів POLO FIORENA

Новітня серія розеток і вимикачів, втілила в собі останні розробки в області обробки пластику та виробництва надійних електричних приладів.

Серія розеток і вимикачів POLO REGINA.

Програма Regina - це класична форма і колір. Дана серія прекрасно зарекомендувала себе на багатьох об'єктах житлового будівництва.

Серія розеток і вимикачів POLO OPTIMA.

Серія polo.optima вражає технічно і своїм зовнішнім виглядом. Її воліють дизайнери і забудовники, які цінують сучасний дизайн.

Серія розеток і вимикачів POLO BARVA.

Серія Barva представляє собою ексклюзивну програму з комутаційним пристроям, яка надає рішення для всіляких запитів. Вона забезпечує найрізноманітніші можливості оформлення за кольорами та формами.

Програми для монтажу зовнішньої проводки HAGER.

Серія розеток і вимикачів Hermetica (Герметика).

Ця програма є найкращим рішен

ням для важких умов роботи. Серія Hermetica має клас захисту IP44/55 (брискозахищеність); вона призначена для зовнішньої установки. Всі компоненти впорядковано відповідним чином і сертифіковані.

Серія розеток і вимикачів 5655.

Ця серія ідеально підходить для приміщень, де неможливо встановити вироби всередині стіни. Всі прилади призначені для зовнішньої установки в сухих приміщеннях, мають ступінь захисту IP-20 і поставляються в 10 кольорах.

Ми щиро сподіваємося на довгострокову та плідну співпрацю з Вами!